۱۰ کشور برتر در زمینه برنامه نویسی
توسط royaflash دذ ۸ آذر, ۱۳۹۵ دذ ۰۲:۱۶ بعد از ظهر | دسته‌بندی شده در shell | با ۰ دیدگاه |738 views

هفته اخیرHackerRank  گزارشی را منتشر کرده که نشان می دهد کدام کشورها دارای بهترین توسعه دهندگان هستند.

HackerRank یک وب سایت برنامه نویسی رایگان است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد مهارت های برنامه نویسی خود را با حل چالش ها بهبود بخشند. این سایت بر اساس سرعت و دقت توسعه دهندگان در حل چالش ها، ۱.۵ میلیون توسعه دهنده را رتبه بندی کرده است.
این مطالعه کشورها را در بر اساس توانایی در حل چالش ها، محبوب ترین چالش ها، تسلط هر کدام از کشورها بر چالش خاص و زبان محبوب هر کشور رتبه بندی کرده است.در حالی که ایالات متحده و هند دارای بیشترین شرکت کننده در این سایت بودند، اما رتبه های خوبی در این مطالعه به دست نیاوردند و آمریکا در رتبه ۲۷ و هند در رتبه ۳۱ قرار گرفت.
در ادامه ده کشور برتر در این مطالعه را معرفی خواهیم کرد:
۱۰. ایتالیا
این کشور در چالش های آموزشی و پایگاه داده سایت رتبه دوم را به خود اختصاص داده است. اپل هم یک مدرسه برنامه نویسی جدید برای ۶۰۰ برنامه نویس در دانشگاه Napoli Federico II در ساحل ایتالیا راه اندازی کرده است.

15 ۱۰ کشور برتر در زمینه برنامه نویسی
۹. جمهوری چک
جمهوری چک در زمینه چالش های برنامه نویس شل رتبه اول و در چالش های ریاضیات سایت رتبه دوم را بدست آورد.

16 ۱۰ کشور برتر در زمینه برنامه نویسی
۸. فرانسه
بر اساس مطالعه HackerRank، برنامه نویسان فرانسوی در زمینه چالش های C++ تسلط داشته و یکی از دلایل تسلط آنها این است که فرانسه از ژوئن ۲۰۱۴ شروع به ارائه کلاس های برنامه نویسی در مدارس ابتدایی کرده است.
17 ۱۰ کشور برتر در زمینه برنامه نویسی
۷. تایوان
تایوان با موفقیت در چالش های پایگاه داده، تابع های برنامه نویسی، الگوریتم و ساختمان داده توانست در مکان هفتم این رتبه بندی قرار گیرد. این نظر سنجی نشان داد زبان غالب آنها پایتون است.

18 ۱۰ کشور برتر در زمینه برنامه نویسی
۶. ژاپن
ژاپن بهترین کشور جهان در چالش هوش مصنوعی شناخته شد. در سال های اخیر ژاپن پیشرفت های فراوان در زمینه هوش مصنوعی داشته و اخیرا هم توانست با استفاده از هوش مصنوعی برای تشخیص سرطان، زندگی یک زن را نجات دهد.
19 ۱۰ کشور برتر در زمینه برنامه نویسی
۵. مجارستان
کشور مجارستان هم توانست با عملکرد خوب خود در چالش های آموزشی در مکان پنجم قرار گیرد. مجارستان یکی از اولین کشورهای اروپایی است که شروع به برگزاری کلاس های برنامه نویسی کامیپوتر در سیستم آموزشی مدارس ابتدایی و متوسطه خود کرد.

20 ۱۰ کشور برتر در زمینه برنامه نویسی
۴. سوئیس
از ۱۵ چالش مطرح شده در این سایت، سوئیس توانست در نه چالش بین ۵ کشور برتر قرار گیرد. سوئیس زادگاه پاسکال، یکی از اولین زبان های برنامه نویسی جهان، است.

21 ۱۰ کشور برتر در زمینه برنامه نویسی
۳. لهستان
لهستان در این مطالعه برنده چالش جاوا شد. مانند بسیاری دیگر از کشورهای دیگر لهستان در مدارس خود کلاس های برنامه نویسی برگزار می کند.

22 ۱۰ کشور برتر در زمینه برنامه نویسی
۲. روسیه
با اخبار زیادی که در مورد هکرهای روسی شنیده می شود، قرار گرفتن آن در رتبه دوم جای تعجب ندارد. روسیه در زمینه چالش الگوریتم در رتبه اول این سایت قرار گرفت.

23 ۱۰ کشور برتر در زمینه برنامه نویسی
۱. چین
چین توانست بخاطر عملکرد بالای برنامه نویسان کامپیوتر خود در رتبه اول قرار گیرد. و در چالش های ساختمان داده، ریاضیات، برنامه نویسی کاربردی بالاتر از کشورهای دیگر قرار گیرد.

درباره - یاشار اسمعیل دخت هستم ۲۷ سالمه (به دنیال یافتم آنم که کیستم)به صورت ۱۰۰٪ به گنو/لینوکس مهاجرت کردم . من رو با نام royaflash میشناسید . در زمینه شبکه و امنیت شبکه فعالیت میکنم . لینوکس همیشه چیزی برای یادگیری داره و لینوکس یه فرهنگه . در صورت نیاز میتونین با آدرس ایمیل : [email protected] یا شماره تلفن : 09141100257 در ارتباط باشید . وبلاگ شخصی من (-:) درباره من

فرستادن یک دیدگاه

XHTML: شما می‌توانید از این برچسب‌ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>