طرفتو بشناس
توسط royaflash دذ ۱۳ شهر, ۱۳۹۲ دذ ۰۸:۲۳ قبل از ظهر | دسته‌بندی شده در مطالب | با ۰ دیدگاه |1,781 views

 

وقتی به محیط های اداری وارد می شوید و به اصطلاح تازه وارد هستید این یکی از اساسی ترین سوال هایی است که درذهن جای می گیرد.

همه می خواهند بدانند رئیس کیست و چه کسی بیشترین تاثیر را در تصمیم گیری های مهم شرکت و مدیران دارد.

درواقع این چیزی است که لازم است بدانید تا بتوانید عملکردتان را در مسیر درست قرار دهید اشتباه نکنید منظور از عملکرد صحیح روزی سه وعده پاچه خواری که هنر برخی هاست نیست.

منظور این است که از طریق این فرد تاثیر گذار شما می توانید محیط را بهتر بشناسید با جهت گیری های مجموعه آشنا شوید و خودتان را با اهداف کوتاه مدت،میان مدت و بلند مدت شرکت هماهنگ و همراه سازید.

به این ترتیب شانس ماندگاری تان در مجموعه و حتی ترفیع گرفتنتان هموار خواهد بود.

جالب است بدانید این شخص لزوما شخص مدیر یا رئیس مستقیم شما نیست بلکه می تواند یک همکار هم طراز شما باشد که تاثیر گذاری اش زیاد است.

گاهی برخی به دلیل نوآوری،وجدان کاری و حتی اعتماد به نفس در مدیران تاثیر گذارند و کمک می کنند آنها تصمیم مناسب را بگیرند.

شما هم می توانید یکی از آنها باشید به شرطی که در مسیر صحیح گام بردارید و پیش از هر اظهار نظری جوانب کار را بسنجید.

نگه داشتن ایده ها و نظراتتان نزد خودتان بدون وجود دلایل منطقی به دلایل واهی چون ترس، عدم اعتماد به نفس و یا احترام! فقط شمارا به درجا زدن وا خواهد داشت.

حرف بزنید اگر اوایل امر کمی هم اشتباه کنید چندان مهم نیست اما بالاخره راه درست را خواهید یافت فقط دقت کنید بی راه و غیر منطقی نباشد لازم نیست همیشه بهترین نظر را بدهید به مرور زمان به آنجا هم خواهید رسید

درباره - یاشار اسمعیل دخت هستم ۲۷ سالمه (به دنیال یافتم آنم که کیستم)به صورت ۱۰۰٪ به گنو/لینوکس مهاجرت کردم . من رو با نام royaflash میشناسید . در زمینه شبکه و امنیت شبکه فعالیت میکنم . لینوکس همیشه چیزی برای یادگیری داره و لینوکس یه فرهنگه . در صورت نیاز میتونین با آدرس ایمیل : [email protected] یا شماره تلفن : 09141100257 در ارتباط باشید . وبلاگ شخصی من (-:) درباره من

فرستادن یک دیدگاه

XHTML: شما می‌توانید از این برچسب‌ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>