سیستم تشخیص نفوذ صنعتی بومی
توسط royaflash دذ ۱۰ تیر, ۱۳۹۴ دذ ۰۴:۰۵ قبل از ظهر | دسته‌بندی شده در امنیت شبکه | با ۰ دیدگاه |1,485 views

سیستم تشخیص نفوذ صنعتی با قابلیت محافظت از خطوط تولیدی در سازمان‌های صنعتی در برابر حملات سایبری تولید و پیاده‌سازی شد.

عادل ملک پور مجری این طرح با بیان این که سیستم تشخیص نفوذ صنعتی و سازمانی در ۱۵۰ نقطه‌ی کشور هم‌اکنون نصب و راه‌اندازی شده است، اظهار داشت : این محصول بومی، قابلیت محافظت از خطوط تولید در سازمان‌های صنعتی برای جلوگیری از انواع بدافزارها را دارد.

وی با تاکید بر لزوم محافظت از مراکز و نقاط حساس و حیاتی در راستای اهداف پدافند غیرعامل کشور گفت : این سیستم به دلیل استفاده از سیستم عامل بومی، از نظر امنیتی کاملا مورد اعتماد بوده و برای خطوط تولید در سازمان های صنعتی کاربرد دارد.

ملک پور با اشاره به این که پیش از این نیز سیستم مدیریت یکپارچه تهدیدات سایبری توسط شرکت توسعه سیستم سانای برای مراکز مختلف سازمانی عملیاتی شد افزود : سیستم فعلی قدرت تشخیص نفوذ و کنترل Gateway از نفوذ ویروس‌ها و نیز ماژول‌هایی برای انواع آنتی‌ویروس دارد.

وی با بیان این که مشتریان این سیستم علاوه بر سازمان‌های صنعتی دولتی و وزارتخانه‌ها، دانشگاه‌ها و مراکز علمی آموزشی نیز خواهند بود، ادامه داد : نمونه‌ی آزمایشگاهی این محصول پیش از این عملیاتی شده و هم‌اکنون نسخه‌ی اصلی آن قابلیت پیاده‌سازی در سازمان‌های بزرگ صنعتی را دارد و می‌تواند تا ۵ گیگابیت بر ثانیه برای تست نفوذ، خروجی بدهد.

درباره - یاشار اسمعیل دخت هستم ۲۷ سالمه (به دنیال یافتم آنم که کیستم)به صورت ۱۰۰٪ به گنو/لینوکس مهاجرت کردم . من رو با نام royaflash میشناسید . در زمینه شبکه و امنیت شبکه فعالیت میکنم . لینوکس همیشه چیزی برای یادگیری داره و لینوکس یه فرهنگه . در صورت نیاز میتونین با آدرس ایمیل : [email protected] یا شماره تلفن : 09141100257 در ارتباط باشید . وبلاگ شخصی من (-:) درباره من

فرستادن یک دیدگاه

XHTML: شما می‌توانید از این برچسب‌ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>